Lansarea competitiilor internationale JA de antreprenoriat

Joia viitoare, pe 15 noiembrie, de la ora 13:00, in cadrul Global Entrepreneurship Week, va avea loc webinarul de lansare a competitiilor internationale JA de antreprenoriat.

Sesiunea este dedicata cadrelor didactice din universitati si studentilor inscrisi la programul Universitatea Antreprenoriala si/sau interesati sa participe la competitiile de antreprenoriat Business Plan Challenge si Company of the Year/European Enterprise Challenge.

În cadrul webinarului, veti afla mai multe despre conditiile de participare, pasii de urmat si materialele de pregatit pentru competitii, si vor fi prezentate si exemple concrete de afaceri, care sa ii inspire in alegerea produselor/serviciilor. De asemenea, vor fi prezentate cateva informatii si despre platforma Cross Knowledge, pe care pot fi accesate cursul de antreprenoriat si resurse interactive de invatare.

Pentru a confirma participarea la webinar, va rugam sa completati formularul de confirmar: https://jar.ro/webinar-ua-competitii

Succes!

Echipa Centrului de Carieră, Alumni și Relația cu Mediul de Afaceri UBB