Position title
Tehnician Laser - Gi Group
Description

Gi Group România recrutează pentru clientul său, un jucător european major în sectorul de încălzire – Tehnician laser.

Cerințe:

  • Studii medii în domeniul tehnic – mecanic;
  • Cunoştinte CNC;
  • Cunoştinţe citire desen tehnic (autocad);
  • Atent la detalii;
  • Orientare spre rezolvarea situaţiilor apărute.

Responsabilităţi:

  • Realizarea comenzilor de piese cu ajutorul utilajelor de prelucrat laser;
  • Veţi participa la instalarea şi punerea în funcţiune de maşini noi, instruire pentru operare, programare şi mentenanţă;
  • Veţi participa la realizarea diferitelor machete;
  • Se va informa şi va propune noi soluţii – materiale pentru stocul permanent.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Bonus lunar;
  • Spor de noapte şi ore suplimentare plătite dublu;
  • Prime de Paşte şi de Crăciun;
  • Transport asigurat;
  • Program de lucru în 3  schimburi: L-V

*Se oferă – posibilitatea unei cariere de succes, cu un pachet salarial pe masura performanțelor, în cadrul unei companii multinaționale cu rezultate excelente pe plan internațional.

Așteptăm cât mai curând aplicația ta la adresa de email: lucia.arion@gigroup.com (tel. 0746.047.580) sau poţi să ne vizitezi la sediul nostru din Cluj-Napoca: str. Someşului nr. 18-22.

Employment Type
Full time
Job Location
Date posted
octombrie 23, 2019
PDF Export

Position: Tehnician Laser - Gi Group

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!