Position title
Reprezentant vânzări intern cherestea
Description

Gi Group România recrutează pentru clientul său, un important jucător din industria lemnului, Reprezentant Vânzări Intern –departamentul Cherestea.

Candidatul ideal:

  • 1 an experiență într-un post similar în vânzări;
  • Experienţa în domeniul comerţ/prelucrare Material Lemnos- reprezintă un avantaj;
  • Competențe de negociere și ușurință în comunicare;
  • Capacitate de organizare și planificare;
  • Cunoștințe de operare PC și sisteme informatice;
  • Studii medii sau superioare;
  • Limba engleză la nivel mediu.

Responsabilități:

➣ Acordă suport atât pentru reprezentantul de vânzări din teren alocat, cât și pentru clienții din portofoliul acestuia;
➣ Administrează clienții din portofoliul reprezentantului de vânzări din teren alocat pe grupa de produse;
➣ Prezintă, promovează și vinde produsele în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
➣ Procesează comenzile și cererile de oferte primite de la clienți, emite confirmarile de comandă și lansează notele de livrare;
➣ Negociază contractele în limita autorității postului;
➣ Întocmește situații și rapoarte conform solicitărilor.

Se oferă:

  • Pachet salarial competitiv;
  • Transport asigurat;
  • Se oferă posibilitatea de creștere profesională în cadrul companiei;
  • Training;
  • Program L – V 8:00 – 17:00.

Pentru mai multe detalii aşteptăm CV –ul tău pe adresa lucia.arion@gigroup.com, tel: 0746 047 580 sau te aşteptăm cu CV-ul la sediul nostru pe str. Someşului, nr. 18 – 22, Cluj-Napoca să ne cunoaştem la un ceai sau o cafea.

Employment Type
full time
Job Location
Date posted
noiembrie 1, 2019
PDF Export

Position: Reprezentant vânzări intern cherestea

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!