Position title
Inginer vanzari
Description

Gi Group România recrutează pentru clientul său, cel mai important producător și distribuitor mondial de echipamente pneumatice și electropneumatice pentru automatizări industriale, INGINER VÂNZĂRI.

Beneficii:

➣ Salariu atractiv;

➣ Training tehnic 3 luni;

➣ Al-13-lea salariu;

➣ Bonus anual;

➣ Asigurare de sănătate;

➣ Mașina de serviciu.

Candidatul ideal:

➣ O persoană responsabilă, comunicativă și bun negociator;

➣ Absolvent de studii superioare tehnice;

➣ Cunoștințe operare PC: Ms Office, Excel și Power Point;

➣ Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu;

➣ Permis de conducere.

Responsabilități:

➣ Menținerea și extinderea portofoliului de clienți având ca scop indeplinirea obiectivelor de vânzări;

➣ Prezentarea de oferte tehnico-comerciale, obținerea comenzilor, negocierea și semnarea contractelor, acorduri de plată, inclusiv urmărirea încasărilor;

➣ Dezvoltarea și susținerea de prezentări și informări generale, tehnice și comerciale pentru domeniile de activitate vizate;

➣Intreținerea corespunzătoare a bazei de date vânzări;

➣ Analiza continuă și aplicarea de contramăsuri cu privire la concurență.

Așteptăm cât mai curând aplicația ta la adresa de email: lucia.arion@gigroup.com (tel. 0746.047.580)

Employment Type
Full time
Job Location
Date posted
octombrie 23, 2019
PDF Export

Position: Inginer vanzari

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!