Dragi elevi, studenți și absolvenți UBB, având în vedere declararea stării de urgență la nivel național și a măsurilor de prevenție recomandate de UBB pentru prevenirea răspândirii virusului SARS- CoV-2, începând cu data de 17.03.2020, întreaga activitate a centrului se va desfășura exclusiv online.  Până la normalizarea situației, ședințele de consiliere și orientare în carieră se vor desfășura online.

• Pentru programare unei ședințe de consiliere, vă rugăm să ne scrieți la adresa de email: cariera@ubbcluj.ro sau să ne contactați la numărul de telefon: +40 766 206 609 (Persoană de contact – Oana Ghimbuluț).
  • Pentru relația cu absolvenții UBB, ne puteți scrie la adresa de email: alumni@ubbcluj.ro sau ne puteți contacta telefonic la numărul de telefon: +40 740 025 478 (Persoană de contact- Alina Miron).
  • Pentru Relația cu Mediul de Afaceri, datele de contact sunt următoarele: cariera@ubbcluj.ro, tel: +40 741 244 933 (Persoana de contact – Ioana ICHIM).

Mulțumim pentru înțelegere!

Echipa CCARMA